רמ-אור מטבחים, מטבח קלאסי בשוהם

מעצבי פנים? אדריכלים?

בואו לעבוד איתנו...יחד נגשים חלומות

האתגר העומד בפני מעצבי פנים, אדריכלים ומנהלי פרויקטים בבואם לעצב את בית חלומותיו של הלקוח הוא מורכב בהחלט. מחד, אתם מעוניינים לספק ללקוח את הפתרון המקצועי והאיכותי ביותר אשר יספק לו חוויית שימוש אופטימלית בטווח הקרוב ולאורך זמן. מנגד, אתם שם בשבילו, בשביל להגשים כל משאלה, בשביל לתת מענה לכל חלום ובשביל להפוך את השהות המשפחתית בבית לחוויה קסומה ומלכדת.

רמ-אור מטבחים, נגריית משפחתית מאז 1988, מזמינה אתכם להגשים ללקוחותיכם כל חלום מבלי להתפשר על מקצוענות, על איכות ועל רמת הגימור הגבוהה ביותר. בנגריה המשפחתית שלנו בפארק העסקים “שורק” בראשון לציון,  אנו מייצרים מטבחי איכות, ארונות וחדרי אמבט המיוצרים כולם בישראל. הליך הייצור של כל רהיט ורהיט מלווה בהרבה אהבה, בירידה לפרטים הקטנים ביותר ובשאיפה בלתי מתפשרת להגשים לכל לקוח את החלום האישי והייחודי שלו. כמו כן, כדי לספק לכם את התוצר המשובח ביותר, אנו עושים שימוש בפתרונות פרזול ובחומרי גלם מתוצרת החברות המובילות בשוק לרבות בלורן (Blum), לביא, Egger, Hettich ועוד.

אצלנו, כל לקוח הוא שותף מלא בהליך התכנון והעיצוב, כאשר האווירה החמה והמזמינה, היחס האישי והאוזן הקשבת, מאפשרים לכל אחד לפרוש כל חלום ולהגשים אותו לשביעות רצונו המלאה. אנו נשמח ללוות אתכם בסבלנות אין סופית, לתת מענה לכל משאלה עיצובית ולכל דרישה מקצועית, ובשיתוף פעולה מלא מולכם, לייצר עבור לקוחותיכם מטבחים, ארונות אמבט וארונות מושלמים מכל בחינה.

אולם התצוגה שלנו ממוקם ברחוב מזל אליעזר 7, אזור התעשייה החדש, בראשון לציון. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם, לפגוש בעיצובים מיוחדים שתוכננו עם מרב תשומת הלב, ולהפוך לחלק בלתי נפרד ממשפחת רמ-אור מטבחים.

קבלו הצצה למטבחים שלנו

נשמע לשמוע מכם

דילוג לתוכן