רמ-אור מטבחים

רמאור מטבחים

רמ-אור מטבחים, נגריית רמ-אור, מטבחים הם חלק בלתי נפרד מההווי המשותף, מהדופק המשפחתי, מהאווירה הביתית ומהזיכרונות שניקח אתנו גם הלאה, לאורך שנים. אנו, בנגריית רמ-אור, מייצרים באהבה מטבחים, חדרי אמבט וארונות חלומיים שהופכים כל חלל בבית לאבן שואבת לכל בני המשפחה ומוסיפים לחיי השגרה השראה מרגשת. אצלנו תמצאו אווירה משפחתית חמה ומזמינה, אוזן קשבת, צוות מקצועי אשר יבחן לעומק את מכלול הצרכים הפונקציונלי שלכם ושאיפה גדולה להעניק לכם את הטוב ביותר ולייצר לכם חוויה משפחתית מושלמת שתיהנו לפגוש בכל יום מחדש. אנו כאן בשבילכם, מאז שנת 1988, ומזמינים אתכם להתרגש עם מטבחי האיכות שלנו אשר מיוצרים כולם בישראל ומשלבים בתוכם חומרי גלם ופתרונות פרזול מתוצרת מיטב החברות לרבות בלורן (blum), לביא, egger, Hettich ועוד. בשבילנו, כל רהיט הוא יצירת אומנות מרגשת וכל לקוח הוא עולם. אתם מוזמנים לקחת חלק פעיל בתהליך התכנון והעיצוב, וביחד עם צוות רמ-אור, לתכנן ולעצב את מטבח החלומות הבלתי נשכח שלכם. הנגרייה שלנו ממוקמת בפארק עסקים "שורק" ראשון לציון ואולם התצוגה המזמין ממוקם באזור התעשייה החדש בראשל"צ, ברחוב מזל אליעזר 7. בואו להתרשם, להרגיש ולהתרגש! אנו בחברת רמ-אור מטבחים, מספקים לכם מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים אשר יכולים להתאים לכל מבנה, לכל בית או עסק. אנחנו מציעים גם מטבחי בוטיק יוקרתיים וגם מטבחים סטנדרטיים אשר יכולים להתאים למגוון רחב של דירות שונות. הצוות שלנו בחברה, ישמח לספק לכם את כל המידע שאתם מחפשים אודות מטבחים לבית ולעסק. לרשותנו צוות מקצועי ומנוסה שישמח לעמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה. הצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלה שקשורה למטבחים ובאופן כללי לתחום. אצלנו תוכלו גם ליהנות מקטלוג עשיר של דוגמאות על פי עיצוב כללי וכן על פי עיצוב בהזמנה אישית.

הסיפור שלנו

מטבחים הם חלק בלתי נפרד מההווי המשותף, מהדופק המשפחתי, מהאווירה הביתית ומהזיכרונות שניקח אתנו גם הלאה, לאורך שנים.
אנו, בנגריית רמ-אור, מייצרים באהבה מטבחים, חדרי אמבט וארונות חלומיים שהופכים כל חלל בבית לאבן שואבת לכל בני המשפחה ומוסיפים לחיי השגרה השראה מרגשת. אצלנו תמצאו אווירה משפחתית חמה ומזמינה, אוזן קשבת, צוות מקצועי אשר יבחן לעומק את מכלול הצרכים הפונקציונלי שלכם ושאיפה גדולה להעניק לכם את הטוב ביותר ולייצר לכם חוויה משפחתית מושלמת שתיהנו לפגוש בכל יום מחדש. אנו כאן בשבילכם, מאז שנת 1988, ומזמינים אתכם להתרגש עם מטבחי האיכות שלנו אשר מיוצרים כולם בישראל ומשלבים בתוכם חומרי גלם ופתרונות פרזול מתוצרת מיטב החברות לרבות בלורן (blum), לביא, egger, Hettich ועוד. בשבילנו, כל רהיט הוא יצירת אומנות מרגשת וכל לקוח הוא עולם. אתם מוזמנים לקחת חלק פעיל בתהליך התכנון והעיצוב, וביחד עם צוות רמ-אור, לתכנן ולעצב את מטבח החלומות הבלתי נשכח שלכם. הנגרייה שלנו ממוקמת בפארק עסקים “שורק” ראשון לציון ואולם התצוגה המזמין ממוקם באזור התעשייה החדש בראשל”צ, ברחוב מזל אליעזר 7. בואו להתרשם, להרגיש ולהתרגש! אנו בחברת רמ-אור מטבחים, מספקים לכם מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים אשר יכולים להתאים לכל מבנה, לכל בית או עסק. אנחנו מציעים גם מטבחי בוטיק יוקרתיים וגם מטבחים סטנדרטיים אשר יכולים להתאים למגוון רחב של דירות שונות. הצוות שלנו בחברה, ישמח לספק לכם את כל המידע שאתם מחפשים אודות מטבחים לבית ולעסק. לרשותנו צוות מקצועי ומנוסה שישמח לעמוד לרשותכם, בכל עת ובכל שעה. הצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלה שקשורה למטבחים ובאופן כללי לתחום. אצלנו תוכלו גם ליהנות מקטלוג עשיר של דוגמאות על פי עיצוב כללי וכן על פי עיצוב בהזמנה אישית. 

אצלנו תקבלו את האיכות והשירות הטובים ביותר

הצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלה שקשורה למטבחים ובאופן כללי לתחום. אצלנו תוכלו גם ליהנות מקטלוג עשיר של דוגמאות על פי עיצוב כללי וכן על פי עיצוב בהזמנה אישית.

לקביעת פגישת ייעוץ

הכירו אותנו

ניסים לוי

בעלים ומנהל הנגרייה.

אצל ניסים, הנגרות התחילה כתחביב. כשעמד להפוך לאב בפעם הראשונה, החליט ניסים לבנות בעצמו את החדר לתינוק שיוולד. הניסיון הצליח, הסובבים התלהבו ולאט לאט התחביב הפך למקצוע של ממש עד שהחליט לפני 34 שנים, ביחד עם אשתו ציונה, לפתוח נגרייה. למרות השנים שעברו, האהבה והתשוקה ליצירה עדיין מלווים אותו במלוא העוצמה, מבחינתו כל מטבח או כל כל ארון הוא יצירת אמנות שצריך לדקדק בה עד לפרטים הקטנים! בזמנו הפנוי, ניסים אוהב לטייל בטבע, הוא חובב חיות ורכבי אספנות.

ציונה לוי

מעצבת מטבחים ומנהלת אולם התצוגה

ציונה היא הפנים של העסק, היא תקבל אתכם באולם התצוגה ומיד תרגישו חלק ממשפחה. ציונה אוהבת את האינטראקציה היומיומית עם הלקוחות ומלווה אותם בחום ולבביות משלב הרעיון ועד לתוצאה הסופית. מבחינתה לקוח מרוצה ומאושר, הוא הסיפוק הגדול ביותר. ציונה תעזור לכם עם התוכניות, המידות, העיצוב, הצבעים... בקיצור, היא תהיה שם בשבילכם בכל שלב ושלב להבטיח ולדאוג שאתם הכי מרוצים שיש!

אור לוי

מנהל טכנולוגי

מטבחים הם חלק בלתי נפרד מההווי המשותף, מהדופק המשפחתי, מהאווירה הביתית ומהזיכרונות שניקח אתנו גם הלאה, לאורך שנים.
אנו, בנגריית רמ אור, מייצרים באהבה מטבחים, חדרי אמבט וארונות חלומיים שהופכים כל חלל בבית לאבן שואבת לכל בני המשפחה ומוסיפים לחיי השגרה השראה מרגשת. אצלנו תמצאו אווירה משפחתית חמה ומזמינה, אוזן קשבת, צוות מקצועי אשר יבחן

דילוג לתוכן